logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Yayla Margarin Paket 250 g

Yayla Margarin Paket 250 gAdet Fiyatı : 21,90 TL
Koli Fiyatı (48 Adet) : 1020,00 TL
Birim Fiyat: 21,25 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Yayla Margarin Paket 250 g

Yayla Margarin Paket 250 Gr.

Ev hanımlarının mutfağında vazgeçmediği ürünlerden biri olan Yayla margarin paket 250 gr ambalajında el değmeden paketlenerek, satışa sunulmaktadır. Doğallığının yanında, lezzetiyle de ön plana çıkan margarin ürünü, kolesterolsüz yapısıyla da sağlıklıdır.

Sütün enfes tadını yemeklerinize katabileceğiniz margarin ürünü, sadece yemeklerinizde değil, hamur işi ürünlerinizde de gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir form sunmaktadır. İçindeki vitaminler sayesinde sağlıklı bir lezzet olan margarin ürünü, sütün en güzel halini yemeklerinize katabileceğiniz bir lezzettedir.

Yıllardır alışmış olduğunuz lezzetinden hiçbir ödün vermeden kullanabileceğiniz yemeklerinize lezzet katacak olan Yayla margarin, sevdiklerinize en güzel yemekleri hazırlayacağınız bir tada sahiptir. İçindeki eşsiz süt tadı sayesinde yemeklerinizi bir şölene çevirebilirsiniz.

Tatlı ve tuzlularda, hamur işlerinde ya da yemeklerinde kıvamını tutturmak için rahatlıkla kullanabileceğiniz margarin ürünüyle, hazırladığınız tüm yemeklerde, aynı kıvamı tutturabilir ve lezzeti yakalayarak, sevdiklerinize muhteşem sofralar hazırlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.