logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Yayla Kırmızı Mercimek 1 kg

Yayla Kırmızı Mercimek 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Yayla Kırmızı Mercimek 1 kg

Yayla Kırmızı Mercimek 1 Kg

Kırmızı mercimek içerdiği besleyici öğeler ve muhteşem lezzeti ile sofraların vazgeçilmezi durumunda. Özellikle Türk mutfak kültürü incelendiği zaman kişilerin damak tadına en uygun olan lezzetlerden biri olduğu belirtilmeli. Proteini hayvanlardan almaktan imtina eden kişiler için de harika bir protein kaynağı! Siz de kısa sürede bu ürünü kilogramlık paketlerde ya da daha büyük paketler aracılığı ile Bizim Toptan firmasından satın alabilirsiniz.

Yayla Kırmızı Mercimek 1 Kg paketler size uzun bir dönem lezzetli yemekler hazırlama konusunda yardımcı olacak. Kırmızı mercimek çorbalardan etli yemeklere kadar birçok aşamada sizin için hem besleyici hem de oldukça lezzetli bir seçenek olacak!

Bizim Toptan üzerinden bu ürünü satın alırken piyasanın en uygun fiyatlarından istifade ettiğinizden de emin olun. Bizim Toptan satış politikası bakımından en uygun fiyatlara en yüksek kaliteyi sunmak için büyük çaba sarf etmektedir! Özellikle yerli üretimi destekleyen Yayla markasında özel indirimler dahi yapılıyor. Mutfak alışverişiniz artık daha verimli ve bütçe dostu!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.