logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Vivident Storming Karpuz Aromalı Sakız 33 g

Vivident Storming Karpuz Aromalı Sakız 33 gAdet
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Vivident Storming Karpuz Aromalı Sakız 33 g


Vivident Storming Karpuz Aromalı Sakız , muhteşem karpuz tadını doyasıya alabilirsiniz. Yemeklerden sonra tüketilebilir. İçeriğinde bulunan karpuz tadını derinlemesine hissetmek isteyenler için özel bir sakızdır. Aynı zamanda karpuzun diğer bileşenler ile birleşip, muhteşem bir aroma ortaya çıkarması sürekli olarak tercih edilmesi için bir sebeptir.
Ambalajı içerisinde tazeliğini ve lezzetini korumaktadır. Bu sebeple oldukça özel bir kutusu yer alır. Ağız kokusu oluşturan yemekler ya da gün içerisinde rahatsız olduğunuz bir anda direkt olarak şerit şeklinde bulunan sakızı ağzınızı almanız ve birlikte doyumsuz lezzeti damağınızda hissedebilirsiniz.
Karpuz Aromalı Sakız, karpuz severler için özel bir tutku olarak yer alır. Dişlerde doğal bir beyazlık sağlamaktadır. Aynı zamanda içeriğinde hiçbir renklendirici bulunmaz. Yalnızca karpuzun muhteşem etkisi sakız içerisinin dağılmıştır.
Tatlandırıcı içermektedir. Tasarım olarak şerit şeklinde dizayn edilmiştir. Aynı zamanda ekstra olarak bir şeker içermez. Gün içerisinde bu lezzet hazzını doyasıya yaşamak isteyenler için özel ambalaj kutusunda yer alır.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.