logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Vileda Super Paspas Eko Paket Adet

Vileda Super Paspas Eko Paket AdetAdet Fiyatı : 99,95 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Vileda Super Paspas Eko Paket Adet

Vileda Super Paspas Eko Paket

Evde temizlik yaparken ihtiyacınız olan en önemli maddelerden biri de paspastır. Derin bir temizlik yapmak istiyorsanız aldığınız ürünlerde daima kaliteyi de en iyi ürünü seçerek yoğun bir hijyen sağlamaya çalışırsınız. Bu durumlarda size temizliklerinizde Vileda Super Paspas Eko Paket eşlik eder.

Paspas eskiden beri kullanılan bir temizlik ürünüdür. Temizlik ürünlerinin günden güne gelişmesiyle paspas da geliştirilmiş ve Vileda ortaya çıkmıştır. Vileda kaliteli başlıkları sayesinde zemindeki bütün kiri toplayarak, hiçbir kir bırakmadan sizi memnun edebilecek bir üründür.

Yaptığınız süpürge sonrasında kalan kırıntılar için tekrar süpürge açmak yerine Vileda Super Paspas Eko Paketi kullanarak geride iz bırakmadan temizliğinizi sonlandırabilirsiniz. Zemindeki tüm pisliği toplayarak pürüzsüz bir alan elde etmenizi sağlayacaktır. Classic ve soft seçenekleriyle dilediğiniz zemin de dilediğiniz başlığı kullanma özgürlüğüne de sahipsiniz.

Sürekli vileda değiştirerek cebinizi zorlamak yerine dayanıklı bir marka olan Vileda Super Paspas Eko Paketinden alarak hem bütçenizi hem de temizliğinizi ekonomik ve güvenilir bir hale getirebilirsiniz. Online sipariş vererek güvenli ve hızlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.