logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Vileda 30% Mikrofiber Düz Temizlik Bezi 5'li

Vileda 30% Mikrofiber Düz Temizlik Bezi 5'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Vileda 30% Mikrofiber Düz Temizlik Bezi 5'li

Vileda 30% Mikrofiber Düz Temizlik Bezi 5’li

Derinlemesine hijyen sağlayan Vileda 30% Mikrofiber Düz Temizlik Bezi ürünü, 5’li ekonomik paketi ile uzun süreli kullanıma hitap ediyor. Temizlik bezinde kaliteli bir yaklaşım olan Vileda 30% Mikrofiber Düz Temizlik Bezi 5’li ürünü, mutfakta ve genel ev temizliğinde inanılmaz bir kolaylık sağlıyor.

Yüzde 30 mikrofiber içeriği ile temizlik deneyimini daha da güçlendiren Vileda 30% Mikrofiber Düz Temizlik Bezi ürünü, temizlik bezleri üzerinde oluşan rahatsız edici kötü kokuyu engelleyerek tüketicisini memnun bırakıyor.

Ekstra emiş gücü ile tüm yüzeylerde etkili hijyenin sağlanmasına yardımcı olacak olan Vileda 30% Mikrofiber Düz Temizlik Bezi 5’li ürünü, ekonomik paketi ile hizmetinize sunuluyor.

Temizlik süreçlerinin vazgeçilmezi olan temizlik bezleri arasında kalitesi ve uzun kullanım ömrü ile öne çıkan Vileda 30% Mikrofiber Düz Temizlik Bezi 5’li ürünü, ev temizliğinizin tamamlayıcısı olacak.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.