logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Vernel Nergiz L.Çiçeği Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L
  • resm Vernel Nergiz L.Çiçeği Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L

Vernel Nergiz L.Çiçeği Yumuşatıcı Konsantre 1,44 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Vernel Nergiz L.Çiçeği Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L

Vernel Nergis & Lavanta Çiçeği 1440 ml

Vernel nergis lavanta çiçeği 1440 ml ile çamaşırlarınız mis gibi lavanta koksun! Yenilenen formülüyle piyasaya sürülen ürün Bizim Toptan markette uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur. Ürün çamaşırlara güzel bir koku verir ve ferahlık hissi sağlar. 10 haftaya kadar sürebilen, uzun süreli bir etkisi bulunur.

Parfüm kapsülleri ile ferahlık ve temizlik hissi yaratmaktadır. Lavanta çiçeğinin kokusu hemen herkes için cezbedicidir. Sağladığı rahatlık ve ferahlık hissi ile özellikle giysilerde tercih edilen bir koku çeşididir. Lavantalı çamaşırlar eski zamanlardan beri popülerliğini korumaktadır.

1440 ml özel şişesi içinde satılan ürün ile birçok kez çamaşırlarınızı yıkamanız mümkündür. Genellikle bir kapak ölçüsü yumuşatıcı kullanılmaktadır. Ürün kutusunun üzerinde detaylı bilgiyi bulabilirsiniz. Çamaşır yumuşatıcı ürünü sitemizde indirimli fiyatlarla satıştadır.

Bizim Toptan Market sitemizde kargo hizmetimiz hızlıdır ve Türkiye’nin her yerine kargo gönderilmektedir. Siparişinizi güvenli biçimde ve online olarak sitemizde oluşturduktan sonra ürününüz teslimata hazır hale gelmektedir. Vermiş olduğunuz adrese sipariş teslim edilmektedir.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.