logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Vernel Max Çiçek Özler Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L
  • resm Vernel Max Çiçek Özler Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L

Vernel Max Çiçek Özler Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L

3 Adet üzeri 38,94 TL

Adet Fiyatı : 39,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 467,40 TL
Birim Fiyat: 38,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Vernel Max Çiçek Özler Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L

Vernel Max Beyaz Çay & Şakayık 1440 Ml    

Vernel yumuşatıcı konusunda en sık tercih edilen ve memnun bırakan markalar arasında yer alıyor. Siz de çamaşırlarınızın muhteşem bir dokuya sahip olması için özel olarak bu markaya yönelebilirsiniz. Pişman olmayacaksınız! Vernel yumuşatıcı aracılığı ile hem dolaplarınızın mis gibi kokmasını sağlayabilirsiniz hem de yumuşatıcının muhteşem dokusunu kıyafetlerinizde hissedebilirsiniz.

Vernel Max Beyaz Çay & Şakayık 1440 Ml aracılığı ile kısa bir süre içerisinde Bizim Market sepetinize ekleme yapabilirsiniz. Her bir ürün gibi güvenilirliği ile dikkat çeken bir alışveriş olacaktır. Bizim Toptan sizin için tüm ürünlerin en kaliteli versiyonlarını bir araya getirmiştir. Vernel gibi sıvı ürünlerin satın alınmasında dahi herhangi bir dökülme sorunu olmadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Yumuşatıcı seçimi sırasında sağlık koşuklarına uygunluk konusunda da dikkatli olmalısınız. Bu noktada Vernel dermatolojik olarak onaylanmıştır. Cilt sağlığınızı herhangi bir şekilde olumsuz etkilemeyecektir. Bunun tam tersi alerjik bir bünyeye sahip olan kişiler dahi sorunsuz şekilde kullanabilirler. Vernel bu noktada kalitesi ile göz dolduruyor.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.