logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Vernel Gülün Büyüsü Yumuşatıcı 1 L
  • resm Vernel Gülün Büyüsü Yumuşatıcı 1 L

Vernel Gülün Büyüsü Yumuşatıcı 1 L


3 Adet üzeri 31,96 TL

Adet Fiyatı : 32,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 383,40 TL
Birim Fiyat: 31,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Vernel Gülün Büyüsü Yumuşatıcı 1 L

Vernel Yumuşatıcı Gülün Büyüsü 1 Kg

Çamaşırlarınızın her yıkamada mis gibi kokması için kullanabileceğiniz ürünler arasında Vernel Yumuşatıcı Gülün Büyüsü de yer alıyor. Özellikle gül kokusundan hoşlananlar bu ürünü tercih edebilir. Yoğun ve kalıcı olan gül kokusu tüm çamaşırları sarıyor ve uzun süre kalıcı olduğundan gül kokusunu günler sonra dahi hissedebiliyorsunuz.

Vernel Yumuşatıcı Gülün Büyüsü havlu gibi dokusu sık olan kumaşlarda da ideal bir yumuşaklık sağlayabiliyor. Çünkü ürün çamaşırların dokusuna derinlemesine işliyor. Her yıkamada çamaşırlarda ferah ve temiz bir koku bırakıyor.

Ambalaj içerisinde 1 kg ürün mevcut. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının yumuşatıcı kategorisinden temin edebilirsiniz. Beğenerek kullandığınız tüm deterjan ve yumuşatıcı çeşitleri internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.