logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Vernel Aromatherapy Relax Yumuşatıcı 1 L

Vernel Aromatherapy Relax Yumuşatıcı 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Vernel Aromatherapy Relax Yumuşatıcı 1 L

Vernel Aroma Therapy Relax 1 Kg

Çamaşırlara hiç bir zarar vermeden yumuşatan Vernel Aroma Therapy Relax hoş kokusuyla dikkat çekiyor. Çamaşırların dokusuna derinlemesine işleyen ürün bu sayede kalıcı bir yumuşaklık da sağlıyor. Havlular gibi sık dokulu çamaşırlarda dahi beklentileri karşılayan bir yumuşaklık sunabiliyor.

Vernel Aroma Therapy Relax sakinleştiren ve huzur veren bir kokuya sahip. İpek özü ile geliştirilmiş olan formülü sayesinde kokusu da en az yumuşaklığı kadar kalıcı. Çamaşırlarda uzun süre kalabilen eşsiz kokusu size de iyi gelecek.

Ambalaj içerisinde 1 kg yumuşatıcı bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının yumuşatıcı kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. Evinizin ve işyerinizin tüm ihtiyaçları internet mağazasında. Sadece tek tıkla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.