logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Van Eraslan Yumurta Beyaz L 30'lu

Van Eraslan Yumurta Beyaz L 30'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Van Eraslan Yumurta Beyaz L 30'lu

Van Eraslan Yumurta Beyaz L

Van Eraslan Yumurta Beyaz L ürünü, tazeliği ve doyuruculuğu ile kahvaltı sofralarında yer alıyor. Large, yani büyük boy seçeneği ile kullanıma sunulan Van Eraslan Yumurta kalitesi ile göz dolduruyor. 

Van Eraslan Yumurta Beyaz L ürünü tadı ile tüketicisini memnun bırakıyor. Aynı zamanla yumurtalık kolisi ile her evin en temel besin maddelerinden biri olarak en çabuk tükenen yumurtaların daha uzun kullanımını sağlıyor. Aynı zamanda L boyutu ile de doyuruculuğunu arttırarak, tek seferde kullanılan yumurta sayısını azaltıyor. 

Taze yumurtalar, Van Eraslan Yumurta uzmanlığı ile ambalajlanarak tazeliğini kaybetmeden tüketicisine ulaştırılıyor. Doğru saklama koşulları altında da Van Eraslan Yumurta Beyaz L ürünü uzunca bir süre tazeliğini koruyabiliyor. 

Besin değerleri ve protein içeriği ile, günün ilk öğününü süsleyen Van Eraslan Yumurta Beyaz L birçok tüketici tarafından tercih ediliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.