logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Uno Premium Çok Tahıllı Ekmek 350 g

Uno Premium Çok Tahıllı Ekmek 350 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Uno Premium Çok Tahıllı Ekmek 350 g

Uno Premium Çok Tahıllı Ekmek 350 Gr

Uno Premium Çok Tahıllı Ekmek 350 Gr, beyaz unla yapılan ekmeğe oranla kötü karbonat oranını ortadan kaldırmak için üretilmiştir. İçeriğinde bulunan malzemelerin çoğu protein temelli besin maddeleridir. Tam buğday, çavdar, yulaf gibi tam taneli tahıllar kullanılarak elde edilmektedir.

Kilo problemi yaşayanlar için oldukça ideal ve doyurucu bir tahıllı ekmektir. Sağlığına her gün dikkat edenler içinse mükemmel bir besin kaynağıdır. İçeriğindeki zengin yağlı tohumlar sayesinde kan şekerini dengede tutarak uzun süre acıkma hissini bastırmaktadır.

Özellikle lif bakımından zengindir. Tahıl posaları, B vitaminleri, mineraller, omega 3, omega 9, B 12 gibi vücudun ihtiyacı olan gereklilikleri sağlamaktadır. Diyet için kullanıma uygundur. Uno Premium Çok Tahıllı Ekmek, günlük ihtiyacınız olan gıdaların çoğunun takviyesine yardımcı olarak kötü karbonhidrat alımını engellemek için fayda  sağlar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.