logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Uno Premium Çavdarlı Ekmek 350 g

Uno Premium Çavdarlı Ekmek 350 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Uno Premium Çavdarlı Ekmek 350 g

Uno Premium Çavdarlı Ekmek 350 Gr

Son zamanlarda sağladığı faydalar ile oldukça popüler hale gelen çavdarlı ekmek, lif bakımından zengin olması nedeniyle sıkça tüketilmektedir. Uno Premium Çavdarlı Ekmek 350 Gr, içerinde beyaz ekmeğe oranla daha az işlenmiş tahıl barındırdığı için vücudun yağ tutmasını engellemeye yardımcıdır.

Uzun süre verdiği tokluk hissi sayesinde, kilo kaybını destekler. İçeriğinde bulunan zengin yağlar bağırsaklar üzerinde olumlu etki yaratarak bağırsak sorunu yaşayanlar için idealdir. Beyaz undan elde edilen ekmeğe oranla daha fazla vitamin ve minerale sahiptir. Buda kan şekerini dengede tutmaya ve eşsiz bir lezzetle gününüzü aydınlatmaya yardımcı olur.

Günlük kullanım içinde oldukça uygun olan Uno Premium Çavdarlı Ekmeği gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Sadece diyetler ve sağlık için değil normal vücut dengesine sahip olanlar içinde birçok zengin yağ ve lezzet ile uyum sağlar. Son kullanma tarihine kadar saklayabilir, afiyetle tüketebilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.