logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Uno Denge Tam Buğdaylı & Çiya Tohumlu 350 g

Uno Denge Tam Buğdaylı & Çiya Tohumlu 350 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Uno Denge Tam Buğdaylı & Çiya Tohumlu 350 g

Uno Denge Tam Buğdaylı & Çiya Tohumlu 350 Gr

Her yemeğin yanında mutlaka yenenlerden biri de ekmektir. Ekmek, neredeyse her sofranın olmazsa olmazıdır. Pek çok sofrada, genelde beyaz ekmek bulunur. Ama, sizce de beyaz ekmek artık sıkmadı mı?

Siz de beyaz ekmekten sıkıldıysanız, Uno Denge Tam Buğdaylı & Çiya Tohumlu 350 Gr tam size göre demektir. Uno Denge Tam Buğdaylı & Çiya Tohumlu içindeki çiya tohumları ile hem sizi doyuracak, hem de sizin metabolizmanızı düzenleyecek.

Günlük protein ihtiyacınızın bir kısmını da Uno Denge Tam Buğdaylı & Çiya Tohumlu ile karşılayabilirsiniz. Bunun yanında, Uno Denge Tam Buğdaylı & Çiya Tohumlu içerdiği omega-3 ile size sağladığı faydaları ikiye katlayacak.

Siz de daha sağlıklı, daha çok tok tutan bir ekmek arıyorsanız o zaman sizin de Uno Denge Tam Buğdaylı & Çiya Tohumlu ile tanışma vaktiniz gelmiş. Daha sağlıklı ve daha uzun süre tok karınlar için Uno Denge Tam Buğdaylı & Çiya Tohumlu.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.