logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Uni Baby İlk Adım Islak Havlu 3x52'li
  • resm Uni Baby İlk Adım Islak Havlu 3x52'li

Uni Baby İlk Adım Islak Havlu 3x52'li


3 Adet üzeri 59,5 TL

Adet Fiyatı : 59,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Uni Baby İlk Adım Islak Havlu 3x52'li

Unı Wipes Islak havlu 3x60 Lı

Bebeklere ve küçük çocuklara uygun olan ıslak mendiller, farklı içeriklere sahiptir. Yani yetişkinlerin kullandığı mendillerden ziyade daha hassas durumda oldukları açık durumda. Bu yönde çalışma gösteren birkaç marka ve ürünü bulunuyor. Örneğin aralarında Uni Wipes talep görüyor.

Unı Wipes ıslak havlu 3x60 lı olacak şekilde Bizim Toptan’da yerini almıştır. Yine küçük çocuklara ve bebeklere uygun olarak tasarlanan ürünler arasındadır. Örneğin paket üzerinde de alkol içermediği gösterilmekte. Akabinde paraben içermemesi de tercih edilmesinde etkili oluyor.

Gerekli testler geçmiş olan ürünler arasında. Satın almadan önce tüm bu detayları incelemeniz mümkün olacaktır. Beraberinde de ürün ücreti sıralanır. Adı üstünde avantajlı paketlerden bir tanesidir. Yani paket 3’lü olacak şekilde hazırlanmış, makul fiyatlardan satın almak isteyenlere sergilenmiştir.

Avantajlı paketler içerisinde 60’lı olarak ıslak mendil temin edilmektedir. Düzenli bir şekilde ıslak mendil kullananlar bu paketleri sipariş edebilir. Sürekli olarak tek bir paket almak yerine birkaç adet temin edilebilir. Özellikle de zamandan ve bütçeden tasarruf sağlamak için avantajlı paketleri seçmeniz faydalı olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.