logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Uludağ Frutti Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Uludağ Frutti Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Uludağ Frutti Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Uludağ Frutti Limon Aromalı Gazlı İçecek 200 Ml

Tamamen doğal olan maden suyu kullanılarak üretilen Uludağ Frutti Limon Aromalı Gazlı İçecek severek tüketebileceğiniz bir aromaya sahip. Ferahlık veren bir etkiye sahip olan ürün yüksek oranda mineral de içeriyor. Bu sayede vücudun günlük mineral ihtiyacının büyük bölümünü karşılayabiliyor.

Uludağ Frutti Limon Aromalı Gazlı İçecek özellikle diyet yapanların mineral kaybını engellemek için tüketebileceği bir içecek. Yoğun limon aroması kendinizi daha iyi ve daha zinde hissetmenize yardımcı olur.

Ambalaj içerisinde 200 ml ürün bulunuyor. Her biri 200 ml olan 6 adetlik paket şeklinde temin edebileceğiniz bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının meyveli soda kategorisinde bulunuyor. Sadece tek tıkla tüm içecek ihtiyaçlarınızın kapınıza kadar gelmesi için Bizim Toptan internet mağazasını seçin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.