logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Uludağ Frutti Karpuz Çilek Maden Suyu 200 ml 6'lı

Uludağ Frutti Karpuz Çilek Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Uludağ Frutti Karpuz Çilek Maden Suyu 200 ml 6'lı

Uludağ Frutti Karpuz Çilek Aromalı Gazlı İçecek 200 ML

Sodayı daha hafif bir şekilde tüketmek isteyenler için iyi bir alternatif olan Uludağ Frutti Karpuz Çilek Aromalı Gazlı İçecek doğal maden suyu keyfini sizlere sunmaktadır. Maden suyu içimini meyve aroması ile birleştiren Uludağ Frutti, çilek ve karpuz aromasını birlikte harmanlıyor.

Doğal maden suyunda yer alan mineral değerlerine sahip olan Uludağ meyveli sodalar vitamin ve mineral açısından da zengindir. Kalsiyum ihtiyacınızı karşılayabilen meyveli sodalar kemik yapınızı da güçlendirir.

Midenize iyi gelen meyveli sodaların paketi içerisinde 6 adet 200 miligramlık soda yer almaktadır. Meyveli soda kategorimizde yer alan Uludağ Frutti Karpuz Çilek Aromalı Gazlı İçecek siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.