logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Uludağ Frutti Elma Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Uludağ Frutti Elma Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket Fiyatı (6 Adet) : 49,50 TL
Birim Fiyat: 8,25 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 192,00 TL
Birim Fiyat: 8,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Uludağ Frutti Elma Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Uludağ Frutti Elma Aromalı Gazlı İçecek 200 ML

Uludağ Frutti Elma Aromalı Gazlı İçecek paketlerinde 6 adet meyveli soda bulunmaktadır. Uludağ Frutti sodalar tamamen doğal maden suyu ile üretilmektedir. Meyveli ve mineralli olan sodalar aynı zamanda vitamin deposudur.

Doğal maden suyu mineralleri ile birleştirilen elma aroması kolay ve lezzetli bir içim keyfini sizlere sunmaktadır. Ferahlık etkisine sahip olan meyveli sodalar aynı zamanda zinde olmanızı da sağlar.

Su ve mineral kayıplarını önleyebilen meyveli sodalar mide sağlığınız açısından da son derece yararlıdır. Meyveli soda kategorimizde yer alan Uludağ Frutti elma aromalı maden suyu siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden vererek adresinize kadar teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.