logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Uludağ Frutti Çilek Aro.Maden Suyu 200 ml 6'lı

Uludağ Frutti Çilek Aro.Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Uludağ Frutti Çilek Aro.Maden Suyu 200 ml 6'lı

Uludağ Frutti Çilek Aromalı Gazlı İçecek 200 Ml

Maden suyu keyfini meyve lezzeti ile birleştirmek isteyenler için son derece ideal bir tercih olabilen Uludağ Frutti Çilek Aromalı Gazlı İçecek günün her saatinde tüketilebilir. Ürün çilek lezzeti ile buluşuyor olsa da maden suyunun sahip olduğu vitamin ve mineralleri barındırıyor.

Uludağ Frutti Çilek Aromalı Gazlı İçecek her 100 ml’de 8,2 gr karbonhidratın yanı sıra yüksek oranda kalsiyum, magnezyum ve potasyum içeriyor. Böylece vücudun günlük mineral ihtiyacının bir bölümünü karşılamanızı sağlıyor.

Ambalaj içerisinde 200 ml ürün mevcut. Her biri 200 ml olan 6 adetlik paket şeklinde kullanıma sunulan bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının meyveli soda kategorisinden temin edebilirsiniz. Sevdiğiniz içecek çeşitlerinin tamamını internet mağazasından temin ederek adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.