logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Uludağ Frutti C Max Maden Suyu 200 ml 6'lı

Uludağ Frutti C Max Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Uludağ Frutti C Max Maden Suyu 200 ml 6'lı

Uludağ Frutti Cmax C Vitaminli Aromalı Gazlı İçecek 200 Ml

Doğal maden suyu kullanılarak üretilen Uludağ Frutti Cmax C Vitaminli Aromalı Gazlı İçecek cam şişesinde pratik bir içim şansı tanıyor. Maden suyunun içerdiği doğal minerallerin tümünü barındıran ürün aynı zamanda vitamin yönünden de oldukça zengin.

Uludağ Frutti Cmax C Vitaminli Aromalı Gazlı İçecek günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızın büyük bölümünü karşılayabileceğiniz bir ürün. Her şişede 120 mg C vitamini bulunuyor.

Ambalaj içerisinde 200 ml ürün bulunuyor. Her biri 200 ml olan 6 adetlik paket şeklinde tüketime sunulan bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının meyveli soda kategorisi içerisinden temin edebilirsiniz. Sevdiğiniz ve denemek istediğiniz tüm içecek çeşitleri Bizim Toptan internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.