logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Yupo Lolipop Karma Asetat 120'li

Ülker Yupo Lolipop Karma Asetat 120'liAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Yupo Lolipop Karma Asetat 120'li

Ülker Yupo Lolipop Karma Asetat ’

Çocukların ve çocuk kalmak isteyenlerin tercihleri arasında bulunan Ülker yupo lolipop karma asetat’li ambalajında oldukça pratik bir kullanıma sahip üründür. Kutu ambalajı üstünde bulunan deliklerinden şekerlemenin sopaları takılarak yemeye hazır şekilde bekleyen karma lolipop şekerler, Ülker yuponun tüm lolipop şekerlerini bir araya toplamıştır.

Rengarenk, farklı lezzetlere sahip bu lezzet topu, çocuklara, gençlere ve tüm yetişkinlere hitap etmektedir. İnce bir sopa üzerinde enfes tatlara sahip top şekerler içinde, portakal, çilek, kola, ahududu, vişne gibi birçok lezzeti bir araya getiren ürün, çocukların eğlencelik tatları arasında yerini almaktadır.

Hiç bitsin istemeyeceğiniz tatlara sahip olan lolipop şekerler, sinemada, yazlıkta, yolculuk esnasında, kitap okurken, istediğiniz her yere götürebileceğiniz enfes tatları içinde barındırmaktadır. Portakal, çilek, ahududu gibi tatlara sahip olan şekerler, pratik sopalı kullanımı ile de özellikle çocukların ellerinden bırakamayacakları, şekerleme ürünlerinin başında gelmektedir.

İstediğiniz her an elinizin altında olması, çocuklarınızı ve sevdiklerinizi mutlu etmek için hemen ortaya çıkarabileceğiniz ekonomik 120’li paketi ile sahip olabileceğiniz ürüne www.bizimtoptan.com.tr sitemizin atıştırmalık bölümünden sipariş vererek ulaşabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.