logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Yıldız Çilek Aro. Stick Sakız 7 g 20'li

Ülker Yıldız Çilek Aro. Stick Sakız 7 g 20'liPaket Fiyatı (20 Adet) : 64,00 TL
Birim Fiyat: 3,20 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Yıldız Çilek Aro. Stick Sakız 7 g 20'li


Miniklerin bayıldığı sakız şimdi hem şekersiz hem de çilek aromalı! Peki yalnızca çocuklar mı? Gerek stresli zamanlarda, gerek keyifli anlarımızda hem bizi eğlendiren hem oyalayan hem de ağız ve diş sağlığını gözeten sakızın en güzel hali Ülker Yıldız Şekersiz Stick Sakızlar.
Sakızda aroma belki de bizi en çok çeken özelliklerden. Belki siz de sakızınızı yalnızca sevdiğiniz aromalara göre seçiyorsunuz. Eğer sakızda çilek tadını seviyorsanız, işte size çileğin en güzel hali! Şekerli sakızlarla kendinizin de çocuklarınızın da sağlığını riske atmadan çilek aromasının tadını Ülker Yıldız Şekersiz Stick Çilekli  ile çıkarın.
Yanında hep sakız bulunsun isteyenlerdenseniz, en sevdiğiniz sakız şimdi taşınabilir paketiyle ister cebinizde, ister çantanızda, cüzdanınızda hiç yer işgal etmeden size eşlik edecek.
Şekeri bitince keyif vermeyen sakızlardan sıkıldıysanız, çocuklarınızı hem sakız çiğnemekten mahrum etmek istemiyor hem de gönül rahatlığıyla çiğneyebilecekleri bir sakız bulamadıysanız bir de Ülker Yıldız Şekersiz Stick Çilekli  ile tanışın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.