logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Türk Kahvesi 100 g

Ülker Türk Kahvesi 100 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Türk Kahvesi 100 g

Ülker Türk Kahvesi Display Kutu 100 Gr

Yoğun kahve kokusu, tadı ve ideal kıvamı ile Türk kahvesi saatlerinizi daha keyifli kılabilen ürünlerden biri de Ülker Türk Kahvesi Display Kutu olabilir. Özenle seçilerek kavrulan kahve tanelerinden elde edilen ürün aromasını saniyeler içerisinde suya salıyor.

Ülker Türk Kahvesi Display Kutu bol köpüklü bir kahve hazırlamak için tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Kendi damak tadınıza uygun olarak koyu ya da açık kahve hazırlamakta kullanabilirsiniz.

Ambalaj içerisinde 100 gr Türk kahvesi bulunuyor. Bizim Toptan internet mağazasının kahve kategorisi içerisinden ürünü temin edebilirsiniz. Çay, kahve gibi her gün tükettiğiniz tüm ürünleri aramanıza ve taşımanıza gerek yok. İnternet mağazasından temin ederek kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.