logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Pötibör Çifte Kavrulmuş Bisk 175 g
  • resm Ülker Pötibör Çifte Kavrulmuş Bisk 175 g

Ülker Pötibör Çifte Kavrulmuş Bisk 175 gAdet Fiyatı : 19,00 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 243,20 TL
Birim Fiyat: 15,20 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Pötibör Çifte Kavrulmuş Bisk 175 g

Ülker Pötibör Çifte Kavrulmuş

Günün her saatinde tüketebileceğiniz çifte kavrulmuş çıtır tadıyla, çay saatlerinin vazgeçilmez lezzeti olan Ülker pötibör çifte kavrulmuş ambalajında satılmaktadır.

Tazeliğini ve çıtırlığını koruyarak ağızda dağılan bisküvi, klasik lezzetiyle elinizin altında bulunması gereken lezzetlerden biridir. Türk Gıda Kodeksine uygun olarak el değmeden hazırlanan bisküvi ürünü, gevrek tadıyla ve ağızda dağılan yapısıyla, çay saatlerinin vazgeçilmez ikramlıklarından biri olmuştur.

Tek başına kıtır kıtır yenebileceği gibi çocuklarınıza ve sevdiklerinize kısa sürelerde hazırlayabileceğiniz tatlı ve pastalar yapabilirsiniz. Çifte kavrulmuş özelliği sayesinde diğer bisküvi ürünlerinden ayrılan Ülker pötibör çifte kavrulmuş, paketiyle oldukça ekonomiktir.

Büyük kare formu ile bir iki tanesiyle gün içinde açlığınızı yatıştırabileceğiniz bir lezzet olan çifte kavrulmuş bisküvi, içine lokum koyarak, reçel sürerek tüketebileceğiniz, çocuklarınıza gönül rahatlığıyla verebileceğiniz, klasikleşmiş efsane lezzetiyle, çekmecenizde bulunması gereken bir lezzettir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.