logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Oneo Çilek Aromalı Draje Sakız 14 g 20'li

Ülker Oneo Çilek Aromalı Draje Sakız 14 g 20'liPaket Fiyatı (20 Adet) : 120,00 TL
Birim Fiyat: 6,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Oneo Çilek Aromalı Draje Sakız 14 g 20'li

Ülker Oneo Çilek Aromali Draje , çilek severler için tercih edilen bir üründür. Gün içerisinde ağzınızın tatlanmasını istediğiniz zamanlarda tüketebilirsiniz. Aynı zamanda sarımsak ya da soğan gibi kokulu yemekler yenildikten sonra da, muhteşem bir koku giderici etkisi ile tercihiniz olabilir.
İçeriğinde tatlandırıcı bulunur. Aynı zamanda şekersiz bir üründür. Çilek severler için çilek aromasını, doyasıya alabileceğiniz bir tat oluşturmaktadır.
Özel ambalajı içerisinde bulunması, tadına koruyucu bir etki sağlar. Bu sebeple tercih edilen bir üründür. Günün dilediğiniz saatinde, dilediğiniz şekilde tüketebilirsiniz. Bununla birlikte dişlerde beyazlatıcı bir etkisi bulunur. Dişlerinizi fırçaladıktan sonra ağzınıza aldığımız bir adet Ülker Oneo Çilek Aromali Draje ile etkisini görebilirsiniz.
Farklı seçeneklerde ve farklı tatlarda bulunması, her zevke ve her ağız tadına uygun bir nitelik taşır. Yediden yetmişe herkesin deneyimlediği ürünü, siz de deneyimleyebilirsiniz. Yoğun kıvamlı bu lezzete, kimse hayır diyemez!


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.