logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Lalezar Çikolata 210 g

Ülker Lalezar Çikolata 210 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Lalezar Çikolata 210 g

Ülker Lalezar Madlen İkramlık Çikolata

Ağza alındığı andan itibaren süt ve bitter çikolatanın muhteşem birlikteliğini hissedeceğiniz Ülker lalezar madlen ikramlık çikolata kutu ambalajında sizlere sunulmaktadır.

Bitterin eşsiz lezzetini damağında hissetmek isteyenlerin yanında sütlü tadını da sevenlerin ikisini bir arada bulacağı ikramlık çikolata, sadece bayramlarda değil, sevdiklerinizle her an paylaşabileceğiniz lezzetiyle, elinizin altında olması gereken bir lezzettir.

Sevdiklerinize ikram ederek gönülleri fethedeceğiniz Ülker Lalezar madlen ikramlık çikolata, aynı zamanda sevdiklerinize hediye olacak niteliğe sahip, muhteşem bir lezzet sunmaktadır. İnce yapısı sayesinde ağızda hemen eriyen çikolata ürünü, isterseniz kahvenize eşlik edecek en güzel tatlardan biridir.

Hem sütlü hem de bitter tadı bir arada bulabileceğiniz şık kutusu, kolay kullanımı sayesinde dolabınızda bulunması gereken bir lezzet olan ikramlık çikolata, korunaklı ambalajı sayesinde, uzun süreler saklayabileceğiniz veağırlığıyla daha ekonomik bir üründür.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.