logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Krispi Tırtıklı Baharatlı Kraker 48 g 20'li

Ülker Krispi Tırtıklı Baharatlı Kraker 48 g 20'liPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Krispi Tırtıklı Baharatlı Kraker 48 g 20'li

Ülker Krispi Tırtıklı Kraker Baharatlı paketlerinde Kraker ve çubuk krakeri farklı şekillerde üretmeye başlayan Ülker’in en sevilen krakerleri arasında yer alan Krispi krakerleri çay ve kahve saatlerinizde yiyebilirsiniz.

Baharat sevenler için ideal bir tercih olan baharatlı Krispi krakerlerin paketleri ufak olduğundan dolayı çantanızda gittiğiniz her yere taşıyarak günün her anında atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz. Açlığınızı yatıştırabileceğiniz Krispi paketlerini sevdikleriniz ile de paylaşarak daha lezzetli ve keyifli bir şekilde tüketmeyi deneyebilirsiniz.

Kraker kategorimizde baharat ve kraker sevenler için sunduğumuz Ülker Krispi krakerlerin siparişlerini Bizim Toptan internet mağazası üzerinden verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.