logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Kremini Vişneli Toffe Şeker 44 g 20'li

Ülker Kremini Vişneli Toffe Şeker 44 g 20'liPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Kremini Vişneli Toffe Şeker 44 g 20'li

Ülker Kremini Vişneli Toffe Şeker

Ülker kremini vişneli toffe şeker her yaştaki insanın bayılarak yediği şekerdir. Vişneli aromasıyla unutulmaz anlar yaşatır. Keyif düşkünlerinin kahve ve çayın yanına vazgeçilmez tadıdır. Damaklarda unutulmaz tat bırakan Ülker kremini vişneli toffe şeker hakiki vişne lezzeti sunar. 

Pastaların ve tatlılarında aranan şekeridir. Ülker kremini vişneli toffe şeker pastaların üzerine sunum güzelliği katarken tatlılara da lezzet zenginliği katar. Yoğun lezzet aromasıyla tatlı severlerin vazgeçilmezleri arasındadır. 

Ülker kremini vişneli toffe şekeri vazgeçilmez yapan enfes vişnelerin birleşimidir. Bu şekeri yemek keyiflerin en güzelidir. Bir kere Ülker kremini vişneli toffe şeker yiyenler başka lezzetlere ihtiyaç duymazlar. Şeker krizine girdikleri anda elleri ilk olarak bu şekere gider. 

Daha önce hiç Ülker kremini vişneli toffe şeker tatmadıysanız ilk işiniz bir tane vişneli toffe şekerle keyif yapmak olmalıdır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.