logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Kremini Mini Toffe Çilek Aromalı 7 g 50'li

Ülker Kremini Mini Toffe Çilek Aromalı 7 g 50'liPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Kremini Mini Toffe Çilek Aromalı 7 g 50'li

Kremini Mini Toffee Çilek Aromalı

Bazı tatlar vardır ki hiçbir zaman aklımızdan çıkmaz. Nerede görsek bilir ve tekrar tatmak isteriz. Çocukluğumuzdan beri her zaman bildiğimiz o lezzetlerin en tatlısı ise Kremini Mini Toffee Çilek Aromalı .

Zengin çilek aromasıyla küçük molaların vazgeçilmezi olan bu mükemmel tada kimse hayır diyemez! Hepsini kendinize saklamak isterseniz ama bir kere arkadaşlarınıza ikram ettikten sonra, herkesin sevgilisi olan bu şeker yüzleri anında gülümsetir.

Ağzınıza attığınız anda yumuşayarak sakızı andıran yapısı ile kendini daha çok sevdirir. Doğal çilek aromasıyla bittikten sonra bile ağızda tatlı bir aroma yüzlerde mutlu bir gülümseme bıraktırır.

Kremini Toffee sizlere verilecek en tatlı molayı sunar. Bir kere deneyenler bir daha bu lezzetten vazgeçemezler. En tatlı sohbetler için ihtiyacınız olan tek şey bir Kremini Mini Toffee!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.