logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Ülker Kellogs Cocopops Çokotop 360 g

Ülker Kellogs Cocopops Çokotop 360 g

3 Adet üzeri 11,75 TL

Adet Fiyatı : 11,94 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 117,45 TL 119,45 TL
Birim Fiyat: 11,75 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 10.05.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ülker Kellogs Cocopops Çokotop 360 g

Ülker Kellogs Cocopops Çokotop

Ülker Kellog’s Cocopops çokotop 360 Gr süte karıştırılarak tüketilen en özel lezzetlerden biridir. Hem gençler hem de çocuklar için tercih edilebilecek seçenekler arasındadır. Paketi açılmadığı sürece ilk günkü tazeliğini korur ve herhangi bir sorun yaşanmaz.

Kahvaltılar dışında aynı zamanda ara öğünlerde de tüketilebilecek atıştırmalıklar arasındadır. Çikolatalı buğday ve mısır gevreği yanı sıra demir, kalsiyum ile birlikte 6 farklı demir içeriğine sahiptir. Lif kaynağı olduğu için sağlık açısından da yararlı besinlerden biridir.

Ülker Kellog’s cocopops çokotop süt dışında yoğurtla birlikte tüketilmeye de uygundur. Paketi açılmamış olsa bile son tüketim tarihine dikkat etmek faydalı olacaktır. Dikkat çekici ve eğlenceli bir tasarıma sahip olması nedeniyle popülerliğini korur.

İnternet sayfamızdan sipariş vermeniz halinde adresinize teslimatı yapılır. Kargo ya da gönderim aşamaları hızlıdır. Pakete herhangi bir zarar gelmez. İstediğiniz adrese en kısa sürede gönderilir. Her zaman resmi internet sayfamızda müşteri memnuniyeti ön planda tutulur ve fiyatlar her zaman ekonomiktir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.