logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Kellogg's Kakaolu Cocopops Mısır Gevreği 225 g

Ülker Kellogg's Kakaolu Cocopops Mısır Gevreği 225 gAdet Fiyatı : 39,90 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 399,00 TL
Birim Fiyat: 39,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Kellogg's Kakaolu Cocopops Mısır Gevreği 225 g

Ülker Kellogs Coco Pops Pos¸et

    

Kahvaltılık gevrekler farklı içerikler ile zengin hale geliyor. Mesela bazıları meyveli bazıları ile çikolatalı olacak şekilde üretilir. Özellikle de çikolatalı olanların çocuklar tarafından talep gördüğü açık durumda. Bu anlamda vitamin ile kalsiyum içeren gevrekler göz önünde bulundurulabilir.

 

İçeriğini paketinden sergilenen Ülker, gevrek üretimine yer veriyor. Sonuç olarak satın almak isteyenler markanın gevreklerinden sipariş verebilir. Mesela çikolata toplarının sergilendiği Ülker Kellogs Coco Pops pos¸et olarak siparişe uygun durumda.

 

Adı üstünde poşetin içerisinde gevrek mevcut. Satın alanlar süt eşliğinde tüketimine geçebilir. Gramajına göre birkaç hafta tüketilmesi mümkün olacaktır. Bu anlamda süt ilavesine yer verenler kahvaltılarında temin edebilir.

 

Çeşitli kahvaltılıklar ve gevrekler Bizim Toptan’da yerini almıştır. Örneğin çikolatalı olan gevrekler göz önünde bulundurulabilir. Top formuna sahip olan ürün için ekonomik ücretlere yer verilir. Bu anlamda sürekli tüketenler birkaç adet olacak şekilde siparişte bulunabilir. Siparişe göre ürünlerin paketlenmesi ve kargolanması sağlanacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.