logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Kellogg's Kakaolu Cocopops Gevreği 24x40 g

Ülker Kellogg's Kakaolu Cocopops Gevreği 24x40 gKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Kellogg's Kakaolu Cocopops Gevreği 24x40 g

Ülker Coco Pops Toplar

Coco Pops topları aracılığı ile sağlıklı bir güne merhaba derken lezzetten de ödün verilmemesini mümkün kılabilirsiniz. Hem çocuklar hem de yetişkinler için muhteşem bir besin kaynağı olan bu ürün sayesinde hem dengeli beslenme fırsatını yakalayabilirsiniz hem de güne enerjik bir başlangıç yapabilirsiniz.

Ülker Coco Pops üretimi paketlenmesi ve dağıtımı sırasında global standartlara uygun bir biçimde gönderim sağlamaktadır. Özellikle sunulan ürünlerin vitamin ve mineraller ile zenginleştirilmiş yapısı sayesinde muhteşem bir besin kaynağı haline gelecektir. Yanında süt ile tüketildiği zaman çocuklar için daha da kuvvetli bir besin kaynağı haline gelir. Sağlık koşullarına uygunluk bakımından global sertifikalara da sahiptir.

Ülker Coco Pops Topları 40 Gr (10 Adet) kutulanmış bir biçimde satışa çıkarılmış olsa da hem daha küçük hem de daha büyük miktarlarda satın alımınızı tamamlayabilirsiniz. Bizim Toptan satın alım sırasında en uygun fiyatlı seçeneklere en kaliteli şekilde erişim sağlamanız için size fırsat sunmaktadır. Dileyen kişilerin satın aldıkları ürünler evlerine kadar da gönderilecektir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.