logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Kellogg's Kakaolu Cocopops Gevreği 1 kg

Ülker Kellogg's Kakaolu Cocopops Gevreği 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Kellogg's Kakaolu Cocopops Gevreği 1 kg

Coco Pops Tahıl Topları içerisinde bulundurduğu demir kalsiyum ve oldukça yararlı vitaminleriyle tercih edilen bir üründür. Çocuk, genç, yaşlı herkesin severek tükettiği bir gevrektir.
Ürün, koruyucu ya da herhangi bir renklendirici içermemektedir. Aynı zamanda lif kaynağı açısından da önem taşır. Bu sebeple ebeveynler, çocuklarına rahatlıkla tükettirebilirler. Ders arasında ya da işe mola verilen kısa bir süre de hazırlanıp, açlık hissi bastırılabilir.
Tercihen sıcak ya da soğuk süt ile tüketilebilir. Tek başına da, kıtır kıtır olması için fırınlanabilir. Kişilerin tercihi olarak, bu durum değişkenlik göstermektedir. Oldukça basit ve pratik bir şekilde hazırlanmaktadır. Çocukların beslenme çantalarına koyulabilirken aynı zamanda ara öğünleri için tüketmelerinde ideal bir besindir.
Coco Pops tahıl topları, kahvaltılık öğünlerde ya da ara öğünlerde besleyici olarak önemli bir yer edinir. İçeriğinde bulundurduğu vitaminler ve demir ile birlikte, gün içerisinde zinde hissettirir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.