logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Hero Baby Meyveli Tahıllı 125 g

Ülker Hero Baby Meyveli Tahıllı 125 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Hero Baby Meyveli Tahıllı 125 g

Ülker Hero Baby Meyveli Tahıllı 125 Gr.

Organik tarım ile üretilen meyvelerin dalından zamanında toplanmasıyla üretilen Ülker Hero Baby meyveli tahıllı 125 gr.’lık cam kavanoz ürünü tercih edebilirsiniz. Bebeklerin gelişiminde yardımcı olan meyvelerin karıştırılarak püre haline getirildiği ürün, 125 gr.’lık cam kavanoz ambalajında satışa sunulmaktadır.

Besin değerini toprak ve güneşten alarak olgunlaşan meyveler, Ülker Hero baby özeni ve itinasıyla, dalından taze olarak toplanarak püre haline getirilmekte ve el değmeden büyük tesislerde bebek ve küçük çocukların tüketimi için hazırlanmaktadır.

Bebeklerin ve küçük çocukların gelişimi için gerekli tüm vitamin ve mineralleri içinde toplayan ürün, yulaf katkısıyla bebeklere ve küçük çocuklara besin değeri yüksek bir ek gıda olarak üretilmektedir.

Lifli besin olarak bebek ve küçük çocuklarınıza gönül rahatlığı içinde verebileceğiniz bu ürünü, yoğurt gibi farklı gıdalarla birleştirerek de verebilirsiniz. Ülkemizin bereketli topraklarından çıkan meyvelerin yulafla birleşiminden oluşturulan bu ürün için, www.bizimtoptan.com.tr online marketini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürün yanında, diğer farklı ürünleri de inceleyebilir, bebeğiniz için en uygun ürünleri sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.