logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Fındıklı Baton Çikolata 15 g 24'lü

Ülker Fındıklı Baton Çikolata 15 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 115,20 TL
Birim Fiyat: 4,80 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 691,20 TL
Birim Fiyat: 4,80 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Fındıklı Baton Çikolata 15 g 24'lü

Ülker Çikolata Baton Fındık Parçalı 

Uzun yıllardır ürünlerini müşterilere sunan Ülker firması çikolatanın lezzetini Ülker çikolata fındık parçalı sayesinde sunuyor. Bu lezzeti yiyenlerin kolaylıkla bırakamadığı bir lezzet olan fındıklı çikolata uyumu sayesinde sevilir.

Birçok çeşitli yaş grubunun sevdiği çikolata ağızda dağılması sayesinde sevilen bir lezzet olur. Dilenen zamanda yenilecek bu lezzet isterseniz kahvenizin yanında durarak keyfinize keyif katacak ya da isterseniz pikniğinizde son dokunuş olarak ağzınızda bir lezzet olarak yerleşecek. Sizin dilediğiniz an ve zamanda yiyebileceğiniz lezzet tercih edilen bir tattır.

Yumuşacık, ağızda eriyen yapısı, yoğun aroması ve içerdiği fındık parçaları bu Ülker sütlü fındıklı baton tercihini açıklayacak özellikleridir. Bu özelliklerinin zengin ve kaliteli oluşu bu çikolatanın daha fazla tercih edilmesini sağlar.

Bu enfes lezzet istenirse sade kendi halinde yenilmesi gerçekleşebileceği gibi tatlılarınızın da bir parçası olarak meydana gelebilir. Tüketilmesi 24 adetin olduğu paketlerle size aittir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.