logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Dankek 8Kek Fındıklı 52 g 24'lü

Ülker Dankek 8Kek Fındıklı 52 g 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Dankek 8Kek Fındıklı 52 g 24'lü


Fındık ve çikolata severler için Ülker Dankek Fındıklı 8 Kek  sayesinde bu iki lezzet birarada sunulmakta. Dankek 8 kek ile hem çikolata ile tatlı ihtiyacınızı karşılayabilir hem de fındık ile doyurucu bir hisse ulaşabilirsiniz.
Ülker fındıklı keki 52 gr olması sayesinde sizlere hem doyurucu hem de tatlı ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olmaktadır. Çikolatayı fındık ile harmanlayarak da farklı bir lezzete ulaşabilirsiniz.
Ülker Dankek Fındıklı 8 Kek paketi ile bu lezzete bol bir şekilde sahip olabilirsiniz. Tekli paketleri çantanıza koyabilir, yanınızda taşıyabilirsiniz. Açlık hissetiğinizde veya canınız tatlı istediğinizde 8 kek her an yanınızda olacaktır. Ani gelişen tatlı krizleri için de evinizde  bulunması sizleri bu krizlere karşı hazırlıklı olmanızı sağlayacaktır.
Fındık ve çikolata severler düşünülerek hazırlanan Dankek fındıklı kekler ile tatlı bir gün sizinle olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.