logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Çokonat Fındıklı Çikolatalı Gofret Multipack 5x24 g

Ülker Çokonat Fındıklı Çikolatalı Gofret Multipack 5x24 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Çokonat Fındıklı Çikolatalı Gofret Multipack 5x24 g

Ülker Çokonat Fındıklı Çikolatalı Gofret Multipack

“Eğlence çıkartır” sloganı ile tüketicilerle buluşan Ülker Çokonat Fındıklı Çikolatalı Gofret Multipack fındık tadının çikolata tadıyla buluşmasından doğuyor. Bu lezzete çıtır bir gofret de eşlik ediyor. Büyük ve küçük herkesin severek tükettiği bir gofret olma özelliğini yıllar önce kazanmıştı.

Ülker Çokonat Fındıklı Çikolatalı Gofret Multipack fındık parçalarını hemen hissedebileceğiniz bir gofret türü. Her bir paket gofret içeriyor. Sürpriz kreması ise damaklarda uzun süreli bir his bırakmayı başarıyor.

Bizim Toptan internet mağazasının gofret kategorisinde yer alan bu ürün paketler şeklinde tüketiminize sunuluyor. Atıştırmalık keyfini fındıklı çikolatalı gofret file yaşamak isteyenlere özel 5’li paket günün her anında bu keyfi yaşamanızı sağlıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.