logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Çikolata Tablet Sütlü 80 g 6'lı

Ülker Çikolata Tablet Sütlü 80 g 6'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Çikolata Tablet Sütlü 80 g 6'lı

Ülker Çikolata Sütlü Tablet

Gayet yumuşak ve anında ağızda eriyen bir çikolata istiyorsanız tercih edebileceğiniz ürünler arasında Ülker Çikolata Sütlü Tablet de bulunuyor. Yoğun çikolata tadını her lokmada hissedebileceğiniz bu ürün kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Ülker Çikolata Sütlü Tablet kolay kırılan ve parçalara ayrılan bir çikolata. Gün içerisinde tatlı ihtiyacınızı karşılamak için de güvenle tercih edebilirsiniz. Üretiminde bol miktarda süt kullanılıyor. Bu nedenle protein bakımından da zengin bir ürün.

Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor. Her biri paket şeklinde kullanıma sunulan bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının çikolata kategorisinde bulunuyor. Evinizin ve işyerinizin tüm ihtiyaçları gibi çikolata ihtiyaçlarınızı da internet mağazasından karşılayabilir, kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.