logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Caramio Bitter Baton Çikolata 32 g 24'lü

Ülker Caramio Bitter Baton Çikolata 32 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 211,20 TL
Birim Fiyat: 8,80 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Caramio Bitter Baton Çikolata 32 g 24'lü

Ülker Çikolata Baton Caramio

Ülker Çikolata Baton Caramio damak tadına önem verenler için özel olarak üretildi. Kendisine has paketinde, dolgulu şekilde imal edilmiş olan çikolata, tek bir ısırıkta zengin aromasını ve yoğun çikolata lezzetini sizlere sunuyor.

Çikolata, bol süt kullanılarak el değmeden imal edildi. İçerisinde oldukça dikkat çekici bir lezzet olan karamel bulunuyor. Çikolata ile harmanlanan bu tat, şeker ihtiyacını karşılamak isteyenler için harika bir seçim.

Şeker, süt kreması ve bitkisel yağın eşsiz buluşması olarak dikkat çeken ürün, günün her öğününde tüketilebilir. Tek bir ısırık sonrası, eşsiz karamel lezzetinin ağzınıza aktığını hemen fark edeceksiniz. Muhteşem uyum, kendisini hemen gösteriyor.

Ülker tarafından üretilmiş olan ürün, çikolata ve şeker ihtiyacınızı başarılı bir şekilde karşılıyor. Kakao da içeren çikolata hem çocukların hem de büyüklerin vazgeçemeyecekleri bir ürün. Kendisine özel bir paketin içerisinde satışa sunulan bu eşsiz lezzet, klasik Ülker tadını içermekte. Karameli sayesinde, ürünü tadarken kendinizi çok daha özel hissedebilir ve bunun kısa sürede müptelası olabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.