logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Cafe Crown Sıcak Çikolata 24x23 g

Ülker Cafe Crown Sıcak Çikolata 24x23 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Cafe Crown Sıcak Çikolata 24x23 g

Cafe Crown Sıcak Çikolata 24x23 Gr

Eritilmiş çikolata ve kakao kullanılarak üretilen Cafe Crown Sıcak Çikolata hem yaz hem de kış mevsiminde içilebilen bir lezzet. Çocukların da severek içtiği sıcak çikolata pratik bir şekilde hazırlanabiliyor. Sadece sıcak su ekleyerek karıştırmanız, bu muhteşem lezzeti hazırlamanız için yeterli oluyor.

Cafe Crown Sıcak Çikolata sıcak süt ya da şeker gibi farklı malzemeler eklenerek farklı bir lezzete de dönüştürülebilir. Vücutta seratonin üretilmesini sağlayan bu ürün kendinizi çok daha mutlu hissetmenizi sağlayabilir. Misafirlerinize de ikram edebilir ve bu lezzeti paylaşabilirsiniz.

Ürün Bizim Toptan internet mağazasının sıcak içecekler kategorisi içerisinde yer alıyor. Ambalaj içinde 23 gr ürün mevcut. Paket içerisinde her biri 23 gr olan 24 adet ürün yer alıyor. Tek tıkla ürün kapınıza kadar gelebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.