logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Cafe Crown 3ü1 Arada Action 24x18 g

Ülker Cafe Crown 3ü1 Arada Action 24x18 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Cafe Crown 3ü1 Arada Action 24x18 g

Ülker Cafe Crown 3’ü 1 Arada Action 24 x 18 GR

Ülker Cafe Crown 3’ü 1 Arada Action içerisinde 24 adet 18 gramlık 3’ü 1 arada kahve bulunuyor. Pratik bir şekilde hazırlayabileceğiniz Cafe Crown’lar dilediğiniz her an yanınızda. Kendinizi daha enerjik ve dinç hissedebilmenizi sağlayan Cafe Crown’un 3’ü 1 arada özelliği sayesinde içimi de son derece rahattır.

Bir bardak sıcak suyun içerisine ilave edeceğiniz Cafe Crown paketini karıştırarak tam kıvamında hazırlanmış bir kahve elde edebilirsiniz. Sabahları uykunuzu açabilmek için ya da gün içerisinde keyifli vakitler geçirebilmek için içebileceğiniz Cafe Crown 3’ü 1 arada kahveleri serin ve kuru ortamlarda saklamanız gereklidir.

Kahve kategorimizde yer alan Ülker Cafe Crown siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazasını kullanarak verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.