logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Bonbon Kolalı Şeker 36 g 18'li

Ülker Bonbon Kolalı Şeker 36 g 18'liPaket Fiyatı (18 Adet) : 129,60 TL
Birim Fiyat: 7,20 TL
Koli Fiyatı (216 Adet) : 1555,20 TL
Birim Fiyat: 7,20 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bonbon Kolalı Şeker 36 g 18'li

Ülker Bonbon Kolalı Şeker

Kola tadını sevenler için Ülker bonbon kolalı şeker ’lik ambalajı ile, tüketicilere sunulmaktadır. Kola aromasının tadına şekeri emdikçe varılabilen üründe, katkı maddesi içerikli hiçbir zararlı madde kullanılmamaktadır. Doğal ürünlerle üretilen ürün, çocuklara verilebilecek en güzel şekerlemelerden bir tanesidir.

İşyerinde masa çekmecenizde, evinizde, çantanızda her an elinizin altında bulunabilecek bir şekerleme olan Ülker bonbon hem çocukların hem de yetişkinlerin severek yediği şekerlemelerdendir. Bayramlarda, misafirlerinize ikramlık olarak sunabileceğiniz bu kola aromalı doğal şeker, ağızda da hoş bir tat bırakmaktadır.

Kola aromasını günün her saatinde tatmak, enerji depolamak için tüketebilirsiniz.

Ağızda kola tadının yanı sıra hoş bir tat da bırakan kolalı şeker, doğallığı ile de sıkça tüketilebilecek şekerleme ürünleri arasında yerine almaktadır. www.bizimtoptan.com.tr online marketinin, atıştırmalık kategorisinde, şekerleme bölümüne giriş yaparak sipariş verebilir ve bu muhteşem tadı, sevdiklerinizle günün her saatinde paylaşabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.