logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Bizim Mısır Yağı Teneke 5 L

Ülker Bizim Mısır Yağı Teneke 5 LAdet Fiyatı : 267,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 1071,60 TL
Birim Fiyat: 267,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bizim Mısır Yağı Teneke 5 L

Ürün Adı: Ülker Bizim Mısır Yağı Teneke 5 L

İçindekiler: Mısır Yağı

Alerjen Uyarısı: Belirtilmemiş

Menşei: İthal ve yerli ham madde kullanılarak Türkiye'de üretilmiştir.

Üretici: Aves Enerji Yağ ve Gıda San. A.Ş.

Gıda İşletmecisi ve Adresi: BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. Kuşbakışı Caddesi No: 19 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

İşletme Kayıt Numarası/Onay Numarası: TR-33-K-009005

Net Miktar: 5 L e

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu (Beslenme Bildirimi): Enerji ve Besin Öğeleri 100 ml’de  Enerji (kJ/kcal) 3397/826 Yağ (g) 91,8 -Doymuş yağ (g) 12,6 -Tekli Doymamış Yağ (g) 28 -Çoklu Doymamış Yağ (g) 51,2 Karbonhidrat (g) 0 -Şekerler (g) 0 Protein (g) 0 Tuz (g) 0

Ürün Açıklamaları (Özel Muhafaza ve/veya Kullanım Koşulları): Serin, kuru ve kokusuz ortamda; güneşten korunarak saklanmalıdır. Delmeden plastik kapağı açarak kullanınız. Kullanımdan sonra kapağını kapatınız. Yağınızı içine su girmeyecek yerde muhafaza ediniz.

Ürün Bilgilerinin Kullanımı Hakkında: İnternet sitemizde ve diğer tüm online satış kanallarımızda satışa sunulan her bir ürün için ürün açıklamaları kısmında yer verilen ürün etiket bilgileri ve ürün görselleri; ilgili ürünün tedarikçileri tarafından Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.ye iletilen en güncel bilgileri içermektedir. Teslimi gerçekleştirilen ürünlerin etiket bilgileri ve görselleri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler/görseller arasındaki farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Sıcak lezzetlerin hazırlanmasına katkı sunan mısır yağı, yemeklerin üretiminde önemli bir rol üstlenir. Mısırın buğday ruşeyminin belirli işlemlerden geçirilmesi ile elde edilen bu yağ, sofralık ürünlerin vazgeçilmezi haline gelir. Onun sayesinde kızartmalardan hamur işlerine kadar pek çok lezzetli tarifi hazırlayabilirsiniz. Böylelikle misafirlerinize hoş sunumlar yaparak onlara şık bir sofra hazırlayabilirsiniz. 5 litrelik teneke kutusu sayesinde ürünü uzun süre muhafaza edip kullanabilirsiniz. Ev, ofis, restaurant, ve kafe gibi işletmeler için de onu tercih edebilirsiniz. Adet veya koli seçeneklerinden birisini satın alarak bütçenizden tasarruf elde edebilirsiniz. 

Ülker Bizim Mısır Yağı Teneke 5 L Özellikleri

Günün her saati rahatlıkla tüketebileceğiniz mısır yağı, püskürtme presine tabi tutularak üretilir. Daha çok evlerde yemeklik yağ olarak kullan ürün, aynı zamanda endüstriyel amaçlı da tercih edilir. Gramajlarına göre farklı ambalajlarda satışa sunulup raflardaki yerini alır. Ülker Bizim Mısır Yağı 5 litrelik teneke kutusunda, kalabalık mutfaklarda uzun süre kullanıma olanak sağlar. Yılların deneyimine sahip Bizim, mutfakların vazgeçilmezi olmayı başarır. Pek çok yemekte yer alan bu yağ ile patates başta olmak üzere pek çok sebzeyi kızartabilirsiniz. Bunun yanı sıra doyurucu ve sıcak tarifleri hazırlayabilirsiniz. Böylelikle hamur işi, tatlı ve yemeklik tarifleri onun sayesinde hazırlayabilirsiniz. Avantajlı fiyat seçeneklerinden yararlanarak ürünü kolaylıkla temin edebilirsiniz. Dilerseniz koli şekildeki seçeneklere de göz gezdirebilirsiniz. Birden fazla ihtiyacınızı bu şekilde rahatlıkla giderebilirsiniz. Siz de ürünü temin ederek yemeklik tariflerinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. 

 
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.