logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Bizim Mısır Yağı Teneke 5 L

Ülker Bizim Mısır Yağı Teneke 5 L


Adet Fiyatı : 174,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 699,60 TL
Birim Fiyat: 174,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bizim Mısır Yağı Teneke 5 L

 

Lif açısından zengin olduğu için sindirim sistemine iyi gelen mısır yağı, sıklıkla tüketilen besinlerden bir tanesidir. Öyle ki her mutfakta mutlaka mısır ile zeytin yağlarına yer verilir. Yiyecekler bağlı olarak aralarından tercihte bulunanlar kullanımına yer veriyor. Bu aşamada sağlığı dikkate alarak temin edilmesi en doğrusu olacaktır. Örneğin kolestrol sorunu ile karşı karşıya kalanlar mısır yağı tercih etmelidir.

 

E vitamini açısından da zengin olan mısır yağı için ünlü markalar göz önünde bulundurulabilir. Mesela uzun yıllardır sektörde bulunan Bizim markası dikkat çekiyor. Markanın güvenilir olduğu ve sağlıklı içeriklere sahip yağlar ürettiği açık durumda. Bu nedenle Bizim mısır yağı teneke 5 Lt talep görüyor. 5 litre olmasından dolayı da sıklıkla kullananlara avantaj sağlayacaktır.

 

Ana yemeklerde ya da salatalarda kullanımına gidilen mısır yağı, enerji vermesinden dolayı da dikkat çekiyor. Şöyle ki içeriğinde karbonhidrat mevcut durumda. Bundan dolayı enerji veren mısır yağı, sporcuların dikkatini çekiyor. Kan yapıcı olması ve kalp hastalıklarına da iyi gelmesinden dolayı her evde mevcut olan besinlerden bir tanesidir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.