logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Bizim Mısır Yağı 2 L

Ülker Bizim Mısır Yağı 2 L


Adet Fiyatı : 79,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bizim Mısır Yağı 2 L

Bizim Yağ Mısır Yağı 2 Lt

Bizim Yağ Mısır Yağı 2 Lt ekonomik ve lezzetli yapısı ile alışverişlerin yıldızı olmaya aday! Hazırlanış adımlarında kalite ve içerik bakımından gerekli olan tüm denetimlerden geçirilmiştir. Ürünlerin lezzeti onay almadan kesinlikle satışa sunulmaz. 

Bizim markası yerli üretim konusunda da oldukça hassas bir denge kurmuştur. Bu noktada toprağımızın harika mahsullerinden sorunsuz şekilde istifade ederek üretilmiş olan bu katkısız yağlar şuana kadar tattığınız en verimli yemekleri hazırlamanızı mümkün kılacaktır. 

Mısır yağı hem yemeklerde hem de kızartmalarda sorunsuz şekilde kullanılabilir. Bu noktada kızartmalarınıza da yeni bir rayiha ve harika bir lezzet sunacaktır. Marmara’nın, Akdeniz’in, Ege’nin muhteşem mahsullerinden üretilen bu ürünlerin sofralarınıza konuk olan kişileri de büyülemenize yardımcı olacağının belirtilmesi gerekir. 

Siz de tercihinizi Bizim markasından yana kullanarak kaliteyi, lezzeti, muhteşem dokuyu sofralarınıza misafir edebilirsiniz. Yerli mahsul lezzeti kademe kademe artıracak! 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.