logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Bizim Mısır Yağı 1 L
  • resm Ülker Bizim Mısır Yağı 1 L

Ülker Bizim Mısır Yağı 1 LAdet Fiyatı : 56,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bizim Mısır Yağı 1 L

Ürün Adı: Ülker Bizim Mısır Yağı 1 L

İçindekiler: Mısır Yağı

Alerjen Uyarısı: Belirtilmemiş

Menşei: İthal ve yerli ham madde kullanılarak Türkiye'de üretilmiştir.

Üretici: Aves Enerji Yağ ve Gıda San. A.Ş.

Gıda İşletmecisi ve Adresi: BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. Kuşbakışı Caddesi No: 19 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

İşletme Kayıt Numarası/Onay Numarası: TR-33-K-009005

Net Miktar: 1 L e

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu (Beslenme Bildirimi): Enerji ve Besin Öğeleri 100 ml’de  Enerji (kJ/kcal) 3397/826 Yağ (g) 91,8 -Doymuş yağ (g) 12,6 -Tekli Doymamış Yağ (g) 28 -Çoklu Doymamış Yağ (g) 51,2 Karbonhidrat (g) 0 -Şekerler (g) 0 Protein (g) 0 Tuz (g) 0

Ürün Açıklamaları (Özel Muhafaza ve/veya Kullanım Koşulları): Serin, kuru ve kokusuz ortamda; güneşten korunarak saklanmalıdır. Delmeden plastik kapağı açarak kullanınız. Kullanımdan sonra kapağını kapatınız. Yağınızı içine su girmeyecek yerde muhafaza ediniz.

Ürün Bilgilerinin Kullanımı Hakkında: İnternet sitemizde ve diğer tüm online satış kanallarımızda satışa sunulan her bir ürün için ürün açıklamaları kısmında yer verilen ürün etiket bilgileri ve ürün görselleri; ilgili ürünün tedarikçileri tarafından Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.ye iletilen en güncel bilgileri içermektedir. Teslimi gerçekleştirilen ürünlerin etiket bilgileri ve görselleri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler/görseller arasındaki farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Uzun yıllar sofraların vazgeçilmez markalarından birisi olan Ülker, mısır yağı ile pek çok tarifin hazırlanmasında görev alır. Fabrikalarda özenle işlenerek elde edilen bu mısır yağı, 1 litrelik şişesinde satışa sunulur. Ergonomik tasarımlı şişeye kolay açılıp kapanabilen bir kapak eşlik eder. Bu sayede yemeklerinizi hazırlarken ürünü rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı tarifleri ortaya çıkarmanızı sağlayan ürün ev, ofis gibi ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Bunun yanı sıra hafif olması sebebiyle  kamp ve piknik gibi alanlarda da tercih edebilirsiniz. Böylelikle dilediğiniz yerde tariflere lezzet katmaya devam edebilirsiniz. Pek çok yemek tarifinde kullanılan mısır yağı, pratik kullanım özellikleri ile öne çıkar. İçeriği ile sıcak yemeklerin hazırlanmasına uygundur.

Avantajlı Fiyat Yapısı ile Ülker Bizim Mısır Yağı 1 L

Sıcak sunum yemeklerinizi hazırlamanıza yardımcı olan mısır yağı, farklı gramajlarda satışa sunulur. Bunlar arasında Bizim Mısır Yağı 1 litre olmasıyla az yer kaplar. 1 litrelik şişesinde satışa sunulan ürün, hafif ve ergonomik tasarımı ile ön plana çıkar. Bu sayede yemek yapmak pratik ve kolay hale gelir. Kolay açılıp kapanır kapağa sahip olması nedeniyle işlerinizi kısa bir süre içerisinde bitirebilirsiniz. Birbirinden farklı lezzetli yemekleri hazırlayarak misafirlerinize sunabilirsiniz. Kızartma, hamur işi ve daha pek çok tarifi Ülker Bizim mısır Yağı 1 L ile hazırlayabilir, sofralarınızda fark yaratabilirsiniz. Siz de Ülker Bizim avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. İhtiyacınıza göre bir ya da birden daha fazla ürün satın alarak bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Yemek hazırlama sürecinde pratik kullanım arıyorsanız, hemen satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.