logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Bizim Mısır Yağı 1 L
  • resm Ülker Bizim Mısır Yağı 1 L

Ülker Bizim Mısır Yağı 1 L


Adet Fiyatı : 43,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bizim Mısır Yağı 1 L

Bizim Mısır Yağı 1 Lt

Bizim  Mısır Yağı 1 Lt ile yemeklerinizin lezzetini kat ve kat artırabilirisiniz. Yerli mahsuller ile şuana kadar tattığınız en nitelikli yağlardan biri olacaktır. Dilediğiniz alanda kullanabilirisiniz. Hem yemekleriniz hem de kızartmalarınız için oldukça uygundur. 

Mahsuller bereketli topraklarımızda katkısız bir biçimde üretilmektedir. Hazırlanan yemeklerde tat farkını siz de fark edeceksiniz. Bizim firması sayesinde sofranıza konuk olan kişileri büyüleyeceksiniz. 

Mısır yağı sayesinde yemeklerde hafif ama lezzetli bir aromanın oluşması mümkün kılınacaktır. Bizim markası mahsullerin temin edilmesinden başlayarak işlenerek yağ haline getirilmesine kadar her aşamada sorunsuz bir biçimde denetimler uygulamaktadır. Kalite ve sağlık konusunda onay almayan ürünler satışa çıkarılmaz.

Bizim markasını tercih ederken aynı zamanda yerli tarıma da destek vermiş oluyorsunuz. Bu harika rayihanın sizin için verimliliği de beraberinde getireceği ve yerli üretimin daha çeşitli bir hal almasını sağlayacaksınız. Yerli üretimlerin lezzet bakımından da göz kamaştıran bir etkisi olduğu dile getirilmelidir. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.