logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Bitter Finger Çikolata 8 g 24'lü
  • resm Ülker Bitter Finger Çikolata 8 g 24'lü

Ülker Bitter Finger Çikolata 8 g 24'lüPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bitter Finger Çikolata 8 g 24'lü

Ülker Çikolata Finger Bitter 

Ülker’in severek tüketilen çikolata çeşitlerinden biri olan Ülker Çikolata Finger Bitter tek tüketimlik paketinde, dilediğiniz her an yiyebileceğiniz bir lezzet. Tatlı krizlerinizi bastırmak için de tercih edebileceğiniz bu lezzete çocuklar da bayılıyor.

Ülker Çikolata Finger Bitter kırılarak küçük parçalar halinde de tüketilebilir. Ayrıca çeşitli tatlılarınızın lezzetini taçlandırmak için de tercih edebilirsiniz. Hamur işlerinize çikolata aroması kazandırmak için de tercih edilebilen ürünü Türk kahvesi ile birlikte mutlaka denemelisiniz.

Bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının çikolata kategorisinde yer alıyor. Ambalaj içerisinde 14 gr çikolata mevcut. Her biri paket şeklinde kullanıma sunuluyor. Sevdiğiniz tüm çikolata çeşitlerini internet mağazasında bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.