logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Bitter Baton Çikolata 15 g 24'lü

Ülker Bitter Baton Çikolata 15 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 115,20 TL
Birim Fiyat: 4,80 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 691,20 TL
Birim Fiyat: 4,80 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bitter Baton Çikolata 15 g 24'lü

Ülker Baton Çikolata Bitter

Ülker, herkesin damak tadına uygun bir şeyler bulabilmesi için çok çeşitli çikolatalar üretmektedir. Fındık, meyve, kahve, meyve veya sade, çeşitlilikte sınır yoktur.

Yüzde 60a kadar kakao oranı, zevkine düşkün herkes tarafından popülerdir. Çünkü sütlü çikolatadan farklı olarak bitter çikolata çeşidi acıdır ve daha az şekere sahiptir. Bu nedenle Ülker Baton Çikolata Bitter özellikle daha lezzetlidir.

Büyük küçük herkesin bayılarak yediği Ülker Baton Çikolata, özelikle damakta kalan tatlı acı lezzetini sevenler için özel olarak üretilmiştir. Gurmeler, özellikle yüzde 60 veya 70 daha fazla kakao içeriğine sahip bitter çikolatayı severler.

Bu rüyanın hemen bitmesini istemeyenler için 24’lü paketlerde sunulan Ülker Baton Bitter Çikolata tam aradığınız şey olabilir. Doğru şekilde saklandığı zaman oldukça uzun süre dayanabilen Ülker çikolata çeşitleri serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.