logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Beyaz Tablet Çikolata 80 g 6'lı

Ülker Beyaz Tablet Çikolata 80 g 6'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Beyaz Tablet Çikolata 80 g 6'lı

Ülker Tablet Beyaz Çikolata.

Ülker Tablet Beyaz Çikolata   Çocukların keyifle yediği tablet beyaz çikolata geçmişten günümüze gelen lezzetli tatlardan biridir. Kolay açılan paketi ve kullanım kolaylığı sağlayan yapısı ile kısa sürede yeme imkanı sunar.

Hem sade hem de çeşitli tatlılarda kullanılan beyaz çikolata birçok alanda kullanılmasıyla dikkat çekmektedir. Ağızda dağılan akışkanlığı ve kendine özgü aroması ile dikkat çeken lezzetlerden biridir.

Kişiye enerji vererek doygunluk sağlamaktadır. Özlenen lezzetlerden birini ortaya koymaktadır. Çocukların keyifle tükettiği ürünlerden biridir. Çeşitli tatlılarda kullanılan veya tablet halinde yenilen beyaz çikolata zevkli bir tat sunar.

Ağızda kolayca dağılan yapısı ile çikolata severlerin vazgeçilmez ürünleri arasındadır. Günün her öğününde yenilen tablet beyaz çikolata kişinin tatlı ihtiyacını karşılamaktadır. Kısa sürede çikolata yeme fırsatı sunarak eşsiz bir tat sağlar. Herkes tarafından ilgiyle tüketilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.