logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Altınbaşak Çörek Otlu&Kinoalı 40 g 24'lü

Ülker Altınbaşak Çörek Otlu&Kinoalı 40 g 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Altınbaşak Çörek Otlu&Kinoalı 40 g 24'lü

Ülker Altınbaşak Çörek Otlu&Kinoalı

Ülker altınbaşak çörek otlu kinoalı Türkiye’nin en eski light lezzetlerinden biri! Formuna dikkat edenler, az kalorili olan ürünleri atıştırmalık olarak tüketmek isteyenler çantalarında, ceplerinde bu ürünü bulundurabilirler! İstediğiniz anda kilonuzu korumanıza yardımcı olacak biçimde açlığınızı yatıştıracak bu ürün sağlıklı besinler arasına girer.

Light bisküvi yağı ve tuzu azaltılmış; böylece kilo kontrolüne katkı sağlayan bir atıştırmalıktır. Acıktığınızda bir iki tane tüketmeniz dahi içindeki lif nedeniyle sizi doyurur, açlığınızı bastırır. Sağlıksız ve kalorili atıştırmalıklar için sıkça tercih edilen bir üründür.

Yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz boyutlarda üretilen altınbaşak diyet bisküvi içinde çörek otu bulundurur. Çörek otu ise hem sağlıklı hem fit beslenenler için ideal baharatlardandır. Çabuk acıkmanızı önler; enerji verir, yorgunluğunuz için iyi gelir. Çörek otu ile bir başka çok faydalı ürün daha bu bisküvinin içindedir: Kinoa!

Son zamanlarda sıkça ismi duyulan, zayıflamaya ve sağlığa olan etkileriyle gündeme gelen kinoa da bisküvinin besin değerini yükseltir. Light ve sağlıklı yaşamayı sevenler bu atıştırmalığı her an yanlarında taşıyabilirler!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.