logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker 9 Kat Tat Rulokat H.Cevizli 170 gr

Ülker 9 Kat Tat Rulokat H.Cevizli 170 grAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker 9 Kat Tat Rulokat H.Cevizli 170 gr

Ülker 9 Kat Tat Rulokat Hindistan Cevizli

Türkiye’nin tercih ettiği atıştırmalıklar içinde yerini alan Ülker 9 kat rulokat Hindistan cevizli , pratik kutusunda, raflardaki yerini almıştır. Yoğun Hindistan cevizi kreması ve etrafını çevreleyen çıtır gofreti, ağızda hoş bir tat bırakmaktadır.

Çantanızda, işyerinizde, ansızın bastıran misafirlerinize sunabileceğiniz bu leziz atıştırmalıklar, yoğun Hindistan cevizi kreması ve çıtır gofretiyle hem gözlere hem de damak tadına hitap etmektedir. Çay saatlerine, bir kitap okurken ya da iş yaparken elinizin altındaki atıştırmalıklar, teneke boy çeşidiyle sizi uzun bir lezzet yolculuğuna çıkarmaktadır.

Hafifliğinin yanında, istediğiniz her zaman elinizin altında olabilecek küçük paketlerinin yanında, teneke kutu pratik ambalajıyla da her an elinizin altında olmasını tercih edebileceğiniz Ülker 9 kat tat rulokat, sadece evinizde değil, işyerinizde, okulda istediğiniz her yere götürebileceğiniz bir lezzettir.

Açlığınızı bastırabileceğiniz, sohbet ederken çayın ya da kahvenin yanında bir atıştırmalık canınız çekince, misafirlerinize sunabileceğiniz, arkadaş sohbetlerinde size eşlik edebilecek bu nefis tat için www.bizimtoptan.com.tr sipariş verebilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.