logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker 9 Kat Tat Rulokat Çikolata Kremalı 42 g 12'li

Ülker 9 Kat Tat Rulokat Çikolata Kremalı 42 g 12'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker 9 Kat Tat Rulokat Çikolata Kremalı 42 g 12'li

Ülker 9 Kat Tat Rulokat Çikolata Kremalı

Ülker 9 Kat Tat Rulokat Çikolata Kremalı sizin için atıştırmalık arayışınıza son verecek. Muhteşem lezzetin en net anahtarlarından biri senelerdir severek tüketilen Rulokat ile size sunuluyor. Ürün kalitesi, lezzeti ve muntazam içeriği ile göz dolduruyor!

İçeriğinde yer alan çikolatanın muntazam aroması sizi mest edecek. Çıtır çıtır gofret yapısı ile memnun eden bir aromanın da ortaya çıkacağı aşikar!

Çay ile ya da dilediğiniz tüm içecekler ile bu aromanın tadını çıkarabilirsiniz. Elde edeceğiniz tattan tam manası ile memnun olacağınızdan emin olabilirsiniz!

9 kat tat rulokat ile beraber siz de verimli bir çay saati ya da öğle arası geçirebilirsiniz. Çocuklardan yetişkinlere kadar her bir yaş grubunun severek tüketeceği seçenekler arasında kendini gösteriyor. Üretim safhasında kesinlikle memnun eden ve doğa dostu bir tutum benimsenmiştir. Ayrıca yerli üretim de desteklenmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.